یکی از تقاضاهای بسیاری از ساکنان و شرکت های تهران استفاده از خدمات اتوبار و حمل بار از تهران به گیلان و برعکس است. چنانچه قصد اسباب کشی و جابجایی اثاث و لوازم خود از تهران به گیلان و یا از گیلان به تهران را دارید، شرکت باربری تهران تیک بار، می تواند بهترین خدمات را در این زمینه به شما ارائه کند.

باربری و حمل بار به شهرستان و استان های دیگر کشورمان، نیازمند دقت و تخصص بالاست. از جمله باربری و جابجایی اسباب و اثاثیه مشتریان به گیلان. جهت استفاده از خدمات ما در زمینه باربری تهران به گیلان، می توانید در هر زمان با همکاران ما تماس گرفته و سپس بعد از هماهنگی های اولیه جهت در زمینه استفاده از خدمات بسته بندی اثاثیه منزل و شرکت و همچنین خدمات اسباب کشی ، جهت حمل و انتقال کالا و یا اسباب و لوازم مورد نظرتان از تهران به مقصد هر یک از شهرهای رشت، بندر انزلی، لاهیجان، لنگرود، فومن، تالش، آستارا، هشتپر، رودبار، رودسر، آستانه و.. با بهترین کیفیت را به ما بسپارید.

عزیزانی که درخواست حمل بار از تهران به گیلان و از گیلان به تهران را دارند می توانند همه روزه با شماره

09115712434

 تماس حاصل نمایند.

بنابراین از شما عزیزان دعوت می کنیم که چنانچه از تهران قصد اسباب کشی به گیلان را دارید، با اتوبار تهران تیک بار تماس بگیرید. ما با ارائه بهترین خدمات، در کمترین زمان و با ارائه بارنامه و بیمه باربری برای مشتریان، می توانیم خیال شما را راحت کرده و اطمینان بدهیم که حمل و جابجایی بار از تهران به گیلان و مسیر برعکس را با نهایت دقت و بدون هیچ گونه آسیبی به وسایل و لوازم شما انجام خواهیم داد.


جاده تهران به گیلان


در این زمینه در صورتی که هر گونه وسایل و اشیاء سنگین و سبک اعم از لوازم منزل ( یخچال فریزر، تلویزیون، مبلمان، میز و صندلی، تخت خواب، فرش و قالی، کتاب، ظروف و کاسه و بشقاب، لباس و غیره) ، لوازم موسیقی (مانند پیانو، ارگ، تار)، بازی و ورزش (مانند میز پینگ پونگ، میز بیلیارد و غیره) لوازم و وسایل مربوط به کار (کازیه ها، فایل ها و پوشه های حاوی پرونده ها و یا مدارک) در منزل و یا محل کارتان دارید، براحتی می توانید از خدمات ما در زمینه اسباب کشی و حمل بار به گیلان استفاده کنید. همانطور که می دانید مسافت تهران تا رشت در حدود 330 کیلومتر است و مسافت کمی نیست.

همکاران ما با دانستن مسیر راه تهران به رشت و یا سایر شهرهای گیلان و آشنایی کامل با جاده ها و مسیرها ، جابجایی بارهای شما را با کیفیت عالی انجام داده و با استفاده از بهترین ابزارها حمل بار شما از تهران به گیلان و همچنین گیلان به تهران را تضمین می نمایند.

همانطور که می دانید جاده تهران به رشت از شهرهای کرج و قزوین می گذرد، بنابراین گاهی ترافیک در این مسیر ممکن است موجب کمی  معطلی در طول مسیر شود از این رو اگر می خواهید در ایام تعطیل به گیلان (و یا سایر استان ها) اسباب کشی کنید، این نکته را در نظر داشته باشید.

مسیر اصلی بین تهران و گیلان بصورتی است که معمولا مسافران و ماشین های حمل بار از طریق تهران به کرج و از آنجا به سمت قزوین رفته و سپس از جاده قزوین به رودبار و سپس به رشت تردد می کنند. خوشبختانه این جاده بر خلاف بعضی از جاده های دیگر (مانند جاده هراز)، چندان خطرناک نیست و آمار تصادف و همچنین ترافیک آن کمتر است و بنابراین می توان آنرا به عنوان یک مسیر مناسب جهت باربری تهران گیلان به شمار آورد.


تابلو جاده تهران رشت


البته به این نکته باید توجه داشته باشید که وضعیت جاده بسیار مهم است به خصوص اگر در فصل های سرد سال (زمستان و نیمه دوم پاییز) قصد اسباب از تهران به استان گیلان و یا حمل بار از گیلان به تهران  را دارید، وضعیت جوی و ریزش برف و باران و یا باز و بسته بودن راه ها هم مهم است. معمولا توصیه می شود که فصل های بهار و یا تابستان اقدام اسباب کشی کنید که در در این میان تابستان، بهترین فصل است و هم جاده ها معمولا خلوت است و هم براحتی می توان بدون نگرانی از لغزنده بودن و یا بسته بودن جاده، بار و وسایل و اثاثیه را از تهران به مقصد این استان سرسبز و زیبا، جابجا کرد.

 در پایان از شما عزیزانی که قصد استفاده از خدمات حمل بار، اسباب کشی و باربری بین استان های تهران و گیلان (شامل باربری از تهران به رشت، رودبار، رودسر، بندر انزلی، آستارا، لاهیجان، فومن، لنگرود، تالش، هشتپر، آستانه و از تمامی شهرهای گیلان به تهران ) دارید، حتما با شرکت "اتوبار تهران تیک بار" تماس بگیرید. 09115712434

اسباب کشی و حمل اثاثیه از تهران به گیلان و از گیلان به تهران، با تیک بار.