خدمات باربری پونک تهران بخشی از خدمات باربری غرب تهران است که توسط شرکت اتوبار و باربری تهران تیک بار انجام می شود. شرکت اتوبار تیک بار با سالها تجربه در زمینه امور بسته بندی اثاثیه منزل یا شرکت، خدمات اسباب کشی و همچنین حمل اثاثیه منزل یا شرکت ها در این بخش از تهران، توانسته به عنوان یکی از بهترین شرکتهای باربری در محدوده پونک نام خود را بر سر زبان ها بیاندازد. 


اتوبار پونک چیست؟ 

شاید پیش از اینکه اقدام به اسباب کشی در پونک کنید، نام و یا عنوان شرکت های اتوبار پونک و یا شرکتهای باربری پونک را شنیده باشید. در حقیقت شرکتهای اتوبار پونک با ارائه خدمات بسته بندی وسایل و لوازم شرکت یا منزل شما و سپس جابجا کردن آنها به مقصد مورد نظر، پروسه اسباب کشی را برای شما انجام می دهند. 

شرکت اتوبار تهران تیک بار به عنوان یکی از با سابقه ترین و بهتیرن شرکتهای باربری محدوده پونک می کنند خدمات زیر را به مشتریان خود ارائه می دهد:

اعزام پرسنل حرفه ای (بهترین کارگر حمل بار و رانندگان مجرب خودروهای باربری) 
انتخاب ماشین حمل بار و باربری بنا به نیاز و درخواست مشتریان ما در پونک 
بسته بندی و آماده سازی کلیه وسایل و لوازم خانگی و یا اداری جهت باربری
بسته بندی و حمل جهیزیه عروس در پونک تهران 
بکارگیری کلیه اصول اسباب کشی 
استفاده از بهترین جعبه و کارتن اسباب کشی از نوع درجه یک و کاملا مقاوم
بکارگیری اصول و جدیدترین تکنیک ها جهت بسته بندی وسایل شکستنی قبل از اسباب کشی در پونک
احترام به خواسته مشتریان و تضمین سالم و هر چه سریع تر انجام دادن روند کار باربری 


باربری پونک


از جمله لوازمی که همکاران ما براحتی اقدام به بسته بندی و آماده سازی آنها جهت حمل و جابجایی به مقصد شما می کنند، عبارتند از:
کلیه وسایل و لوازم خانگی (لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر و...) 
ظروف، بشقاب ها، لیوان ها و سایر لوازم آشپزخانه
لوازم صوتی تصویری خانگی (تلویزیون، دی وی دی پلیر و ...)
کلیه پوشاک و لوازم شخصی خانواده و کودکان
کتاب، پوشه، فایل ها و لوازم نوشت افزار شخصی و یا اداری
تخت خواب، میز و صندلی، مبلمان
کلیه لوازم تزیینی و با ارزش جدید یا قدیمی 
کلیه دستگاه ها و تجهیزات شرکتها و اداره ها (از قبیل دستگاه فکس، اسکنر، کامپیوتر و غیره) 
وسایل کودک 
لوازم و آلات موسیقی (پیانو، ارگ، گیتار، سنتور و...) 
تجهیزات و لوازم بازی و تفریح (مانند میز بیلیارد، میز پینگ پنگ و...) 
گل و گیاه 


منطقه پونک:

پونک بخشی از مناطق شهرداری های منطقه دو و پنج تهران است و یکی از بهترین مناطق شمال غرب تهران است که در دهه های اخیر بسیار بزرگ و پر جمعیت شده و توسعه پیدا کرده است. ساخت و احداث صدها و یا هزاران واحد مسکونی، تجاری، اداری، آموزشی و فرهنگی در این منطقه و مناطق اطراف آن به خصوص در دو دهه اخیر بی سابقه بوده است. 
به همین جهت با افزایش جمعیت در پونک، میزان تقاضا جهت خدمات اسباب کشی و باربری در محدوده پونک تهران افزایش یافته است. شرکت اتوبار تهران تیک بار نیز از ابتدای تاسیس تاکنون تلاش کرده در زمینه کلیه خدمات مربوطه به همشهریان گرامی در منطقه پونک بهترین سرویس دهی را انجام دهد. 

خوشبختانه بازخوردها (فیدبک) های مثبتی که همشهریان گرامی مقیم منطقه پونک در طول سالهای گذشته درباره خدمات باربری شرکت تیک بار داشته اند، موجب شده اند که بتوانیم ضمن رعایت کلیه اصول و استانداردهای روز دنیا در زمینه اصول خدمات  باربری و اسباب کشی به عنوان یکی از بهترین شرکتهای اتوبار پونک شناخته شویم و با بهره گیری از بهترین وسایل و لوازم باربری و همچنین کارگران و کارکنانی زحمتکش و دلسوز که با نهایت جدیت و صداقت تلاش می کنند در خدمت مشتریان باشند، کلیه نیازهای همشهریان گرامی در منطقه پونک را براحتی برآورده کنیم. 


اتوبار پونک


خدمات اسباب کشی و حمل بار شرکت اتوبار تیک بار در محدوده پونک برای کلیه اشخاص و افراد حقیقی و حقوقی قابل ارائه است از جمله:

اشخاصی که قصد اسباب کشی منزل در پونک را دارند. 
مدیران شرکتهایی که قصد جابجایی محل شرکت خود را دارند. 
صاحبان گالری های هنری 
مدیران و صاحبان کافی شاپ ها، رستوران ها و فست فودها
مدیران و یا صاحبان موسسات فرهنگی، خدماتی و یا آموزشی
صاحبان فروشگاه ها 
و ...

بطور خلاصه چنانچه شما در منطقه پونک تهران دارای منزل، شرکت یا موسسه و یا نهاد خصوصی یا دولتی هستید و قصد اسباب کشی و جابجایی را دارید، می توانید بر روی ما حساب کنید. شرکت باربری تهران تیک بار با سالها تجربه در زمینه اسباب کشی و خدمات اتوبار پونک در خدمت شماست. 


لینک های مرتبط:

باربری جنت آباد

اتوبار ستارخان

جابجایی و حمل میز بیلیارد

جابجایی فرش در اسباب کشی

جابجایی گیاهان آپارتمانی در اسباب کشی