باربری تهرانپارس یکی از مهمترین خدمات شرکت اتوبار تهران تیک بار در شرق تهران است. باربری شرق تهران شامل منطقه تهرانپارس و سایر مناطقی است که در شرق تهران قرار دارند و تحت پوشش بخش اتوبار شرق تهران شرکت تیک بار قرار دارند. تهرانپارس یکی از مناطق مهم از دید ما می باشد. منطقه ای که از دهه ها پیش محل رشد و توسعه سریعی بوده و محله ایست بزرگ با مردمانی فرهیخته که خدمت به آنان در زمینه خدمات باربری و اتوبار تهرانپارس موجب افتخار ماست.

شرکت تیک بار به خوبی با نیازهای همشهریان محترم مقیم تهرانپارس آشناست و تلاش دارد تا با بهترین شکل ممکن کلیه نیازهای آنان را در زمینه آماده سازی، بسته بندی و همچنین اثاث کشی و حمل اسباب و لوازم کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی متقاضی را به خوبی انجام دهد.


خدمات باربری تهرانپارس:

خدمات باربری و اتوبار تهرانپارس شامل برآورده سازی کلیه نیازهای مشتریان گرامی مقیم منطقه تهرانپارس است که شامل کلیه خدمات اسباب کشی به شرح زیر می باشد:

ارائه مشاوره به مشتریان گرامی 
کلیه خدمات بسته بندی اثاثیه منزل یا شرکت با کیفیت عالی
اعزام بهترین کارگران حمل بار به محل شما 
انتخاب ماشین حمل بار و باربری مناسب با توجه به نیازهای مشتریان و ارسال سریع آنها به محل
صدور بارنامه و بیمه باربری جهت اطمینان خاطر هر چه بیشتر مشتریان گرامی در تهرانپارس
امکان اجاره انبار در تهران 
محاسبه قیمت باربری تهرانپارس بر اساس نرخ های رسمی قیمت و هزینه باربری تهران 
کمک به چیدمان مجدد اسباب و اثاثیه شما در مقصد (در صورت بهره گیری از خدمات VIP)
حمل بار به شهرستان از تهرانپارس (اقصی نقاط ایران)

در هر نقطه از تهرانپارس که سکونت دارید و یا محل کار شما در آنجاست، می توانید جهت حمل و جابجایی اثاثیه و لوازم شرکت، فروشگاه، موسسه، دفتر کار خود و یا اثاث کشی منزل با همکاران ما تماس بگیرید. ما در اسرع وقت با نهایت دقت و با داشتن سرعت بالا، براحتی کلیه امور بسته بندی و حمل اثاثیه منزل و شرکت شما را انجام می دهیم. 


باربری تهرانپارس


کارگران باربری و حمل بار ما با سالها تجربه در زمینه اتوبار تهرانپارس توانسته اند نه تنها کلیه نیازهای مشتریان را تامین کنند، بلکه تجریبات گرانبهایی نیز اندوخته کنند تا هر سال و هر ماه با افزایش تقاضا جهت خدمات باربری و اسباب کشی تهرانپارس، بهتر سریع تر و باز هم با کیفیت بالاتر بتوانند در خدمت همشهریان محترم مقیم این منطقه باشند. 

لذا چنانچه شما در تهرانپارس دارای هر یک از این موارد هستید و قصد حمل و جابجایی بار و اثاث کشی دارید:

منزل 
شرکت 
فروشگاه 
آموزشگاه 
موسسه 
گالری یا نمایشگاه هنری یا مرکز فرهنگی

ما با تمام توان در اختیار شما هستیم. کافی است به شرکت اتوبار و باربری تهران تیک بار که یکی از بهترین شرکت های اتوبار تهرانپارس است، اعتماد کنید.


باربری محدوده تهرانپارس:

منطقه تهرانپارس یکی از مناطق روستایی اطراف تهران در زمان قاجار بود که در گوشه و کنار چند آبادی و روستا قرار داشت. اما در سال 1310 با خرید بیشتر زمین های این منطقه توسط یک سرمایه دار و آغاز ساخت واحدهای مسکونی و توسعه شهری کم کم توسعه پیدا کرد و از سالهای دهه 1330 شمسی ببعد با گسترش شهر تهران بصورت بخشی از تهران درآمد.

این  توسعه و ساخت و ساز از آن زمان تاکنون ادامه دارد و تهرانپارس یکی از بهترین مناطق شرق تهران است که به مرور زمان توسعه پیدا کرده و با داشتن بافت فرهنگی مناسب و همچنین دسترسی به بزرگراه ها و مسیرهای مختلف جهت باربری امروزه به یکی از مهمترین و پر تقاضاترین مناطق تحت پوشش باربری شرق تهران در آمده است.


اتوبار تهرانپارس


در حال حاضر محدوده باربری تهرانپارس شامل مناطق زیر می باشد:
از سمت جنوب با جاده دماوند و منطقه سرخه حصار، از سمت شرق تا بلوار پروین و محله های جوادیه و خاک سفید، از سمت غرب به بزرگراه باقری و محله نارمک و از سمت شمال تا بزرگراه بابایی و محله های قنات کوثر، کوهسار و مجید آباد ادامه پیدا می کند. 

منطقه تهرانپارس دارای چهار میدان (فلکه) است که برخی از آنها جزو پر تردد ترین و پر رفت و آمدترین میدان های شرق تهران می باشند. ماگفته نماند که منطقه تهرانپارس خود آنقدر بزرگ و وسیع است که در نقشه های شهرداری معمولا به دو بخش تهرانپارس غربی و تهرانپارس شرقی تقسیم بندی می شود. البته این مسئله هیچ جای نگرانی برای شما همشهریان محترم نباید باقی بگذارد چرا که تمام این مناطق تحت پوشش اتوبار و باربری تهرانپارش قرار می گیرند و ما در خدمت کلیه همشهریان گرامی هستیم.


قیمت باربری و اتوبار تهرانپارس:

در صفحه مربوط به تعرفه باربری تهران (از منوی بالای صفحه، زیرمنوی باربری تهران) می توانید جدیدترین نرخ و هزینه های باربری مناطق مختلف تهران را مشاهده کنید. نرخ و هزینه حمل و جابجایی بار از مناطق مختلف تهران تا شهرهای مختلف و حتی مناطق مختلف داخل تهران متفاوت اند و همچنین قیمت کرایه خودروهای حمل بار از جمله وانت بار، کامیونت، کامیون های مسقف و غیر مسقف نیز هر یک نرخ خاص خود را دارند. 

ناگفته نماند که کلیه نرخ و هزینه ها در واقع نرخ اتحادیه باربری تهران هستند که شرکتهای باربری تهران که معتبر و دارای مجوز هستند، عضو آن می باشند. شرکت خدمات اسباب کشی و اتوبار تهران تیک بار نیز یکی از این شرکتهاست. 


لینک ها:

باربری گیشا

باربری ونک

نکاتی در مورد بسته بندی وسایل شرکت

کارهایی که جهت اسباب کشی به منزل جدید باید انجام دهید

بهترین زمان باربری