اتوبار و باربری ونک تهران توسط همکاران ما در شعبه باربری شمال تهران صورت می گیرد. اهالی محترم مناطق اطراف میدان ونک در تهران می توانند جهت خدمات بسته بندی اثاثیه و همچنین سایر موارد مربوط به خدمات اسباب کشی و باربری ونک با همکاران ما در شعبه باربری شمال تهران تماس بگیرند. 

ما در میدان ونک و کلیه مناطق اطراف آن به آسانی می توانیم شما را از بهترین خدمات اثاث کشی و حمل بار بهره مند سازیم. چرا که ما از بهترین امکانات و حرفه ای ترین نیروهای مجرب استفاده می کنیم. 

به همین جهت از شما شهروندان گرامی مقیم مناطق پیرامون میدان ونک تهران دعوت می کنیم، تا جهت خدمات حمل و نقل اثاثیه و جابجایی بار با همکاران ما تماس بگیرید. 

شرکت اتوبار تهران تیک بار با تجربه ای موفق و طولانی در باربری ونک تاکنون با موفقیت توانسته در این عرصه گام بردارد و کلیه نیازهای مشتریان خود را جهت اسباب کشی و حمل و نقل بار از این منطقه به مناطق و بخش های دیگر تهران و حتی حمل بار به شهرستان از ونک را برآورده کند. 

افتخار ما این است که بتوانیم به عنوان یکی از بهترین شرکتهای اتوبار تهران، بهترین شرایط اسباب کشی و انتقال بار را برای شما فراهم کنیم. شرایطی که در آن کاملا احساس آرامش کنید. 


محدوده باربری ونک:

همانطور که اشاره کردیم تقریبا تمام ناطق اطراف میدان ونک جهت خدمات اسباب کشی زیرمجموعه شعبه باربری شمال تهران هستند و کلیه اشخاص می توانند جهت بهره مند شدن از خدمات ما با همکاران ما در شعبه فوق تماس بگیرند:

اشخاصی که قصد اثاث کشی و جابجایی وسایل و لوازم منزل خود به مکانی دیگر را دارند. 
کلیه اشخاص حقوقی (مانند: فروشگاه ها، سازمان ها، موسسات، اداره ها، بانک ها، شرکت های خصوصی، دولتی و یا نیمه دولتی و...)  که قصد جابجایی مجموعه خود را به مکانی دیگر دارند. 

در هر حالت ما در شرکت باربری تهران تیک بار جهت ارائه بهترین خدمات در خدمت شما هستیم. چنانچه شما هم قصد انتقال محل زندگی و یا محل کسب و کار خود به جایی دیگر از ونک هستید با ما تماس بگیرید. 


باربری ونک تهران


مزایای اتوبار ونک با تیک بار:

اما شاید این سئوال برای شما خوانندگان گرامی پیش بیاید که چرا شرکت اتوبار تیک بار را باید جهت این خدمات انتخاب کرد؟ در پاسخ به موارد زیر اشاره می کنیم:

سرویس دهی عالی در تمام ایام سال حتی در روزهای تعطیل
به دلیل بسته بندی درست و اصولی، سلامت آنها را تا رسیدن به مقصد کاملا تضمین می کنیم
ناوگانی از بهترین خودروهای باری را بکار می گیریم. 
از کارگران حمل بار و رانندگان باتجربه و حرفه ای بهره مند هستیم. 
به نظرات شما مشتریان گرامی کاملا احترام می گذاریم. 
همکاران ما با وضعیت ترافیک خیایان های اطراف ونک و نواحی آنها آشنا هستند و می توانند با سرعت بالا وسایل بسته بندی شده را به مقصد برسانند. 
بارنامه و بیمه باربری جهت رفاه حال مشتریان حقوقی و حقیقی صادر می کنیم. 
در صورت نیاز می توانید اقدام به اجاره انبار در تهران جهت نگهداری وسایل و لوازم منزل و یا شرکت خود کنید. 


قیمت و هزینه باربری و اتوبار ونک:

قیمت و تعرفه های اتوبار ونک بر پایه تعرفه ها و نرخ های رسمی اتحادیه باربری تهران است. بر پایه اینکه مشتریان چه شرایطی داشته باشد، در نهایت هزینه ها برای وی محاسبه و اعلام می گردد. شرایطی از قبیل:

تعداد کارگر مورد نیاز 
تعداد و نوع خودروهای باری سنگین، نیمه سنگین و یا سبک 
زمان اسباب کشی 
مسافت مبداء و مقصد اسباب کشی (جابجایی بار در مناطق داخل تهران و یا خارج از تهران) 
حجم بارها و تعداد کارتن ها و لوازم مورد استفاده جهت بسته بندی 

لیست کلیه نرخ ها و تعرفه های ما را می توانید در صفحه قیمت و هزینه باربری تهران مشاهده و یا در صورت تمایل جهت مشاوره در این زمینه هنگام تماس با همکاران ما از آنها راهنمایی های بیشتر را دریافت کنید.  

جهت اثاث کشی و حمل بار در ونک با شرکت اتوبار تیک بار تماس بگیرید. منتظر تماس شما هستیم. 


لینک های مرتبط:

باربری در میرداماد

باربری پاسداران

تفاوت باربری تهران شهرستان ها

اصطلاحات باربری

اهمیت وجود شعبه های مختلف شرکت باربری در تهران