یکی از خدمات باربری شمال تهران تیک بار ، اتوبار فرشته می باشد.خدمات این محدوده از شهر تهران شامل حمل و جابجایی اسباب از این منطقه به سایر مناطق تهران و یا شهرستان ، بسته بندی اثاث ، خدمات VIP ، ارائه بیمه نامه باربری و... می باشد.


محدوده باربری فرشته

منطقه فرشته یکی از قدیمی ترین و لوکس ترین مناطق شهر تهران می باشد که بافت شهرسازی آن قدیمی بوده و دارای کوچه های متعدد می باشد.این محله که جز منطقه یک تهران به شمار می رود ، از قسمت شمال به منطقه زعفرانیه ، از شرق به محله الهیه ، از جنوب به محله امانیه و جردن و از غرب به محله های محمودیه و سئول مشرف می باشد.دسترسی های این محله بزرگراه های چمران و مدرس و همچنین خیابان ولیعصر و میدان تجریش می باشد.اصلی ترین خیابان این محله به خیابان فیاضی یا فرشته معروف می باشد که جز گران قیمت ترین خیابان ها در این منطقه و سایر مناطق تهران به حساب می آید.


مکان های معروف محله فرشته

از جمله مکان های معروفی که در این منطقه وجود دارد خانه یا موزه دکتر حسابی می باشد که در خیابان دکتر حسابی واقع شده است.در گذشته تعداد زیادی از باغ های شهر تهران در این منطقه وجود داشت که با که با گذشت زمان و تخریب و با ساختمان سازی هایی که انجام شد بافت این منطقه دگرگون شد.در این محله از تهران باغ سفارت های متعددی واقع شده است.باغ سفارت آلمان ، ترکیه ، روسیه و... برخی از این باغ ها می باشند.


یکی دیگر از مکان های معروف محله فرشته موزه موسیقی ایران می باشد که بنای آن قدمت بسیار قدیمی دارد.در این موزه آلات موسیقی و سازهای قدیمی ایرانی به نمایش گذاشته شده است.


آشنایی اتوبار و باربری فرشته به این محله به دلیل تعدد کوچه ها یکی از مهم ترین مسائل برای شرکت های باربری می باشد.باربری فرشته تیک بار با آمادگی و آشنایی کامل به این منطقه می تواند کمک شایانی به افرادی که قصد اسباب کشی دارند نماید.


ساکنین و افرادی که در این محله زندگی می کنند و همچنین شرکت ها و دفاتر چنانچه قصد اسباب کشی و یا جابجایی از محله فرشته به سایر نقاط تهران و یا شهرستان را دارند می توانند با تماس با شعبه باربری فرشته (شعبه شمال تهران) مشاوره های لازم را گرفته و در صورت نیاز اقدام به اسباب کشی از این محله به وسیله باربری تیک بار نمایند.


محدودیت های باربری فرشته

با توجه به بافت قدیمی این منطقه و باریک بودن خیابان ها و همچنین عدم ظرفیت های موجود جهت تردد این حجم از اتومبیل های امروزی این منطقه معمولا از حجم ترافیک بالایی برخوردار بوده و ظرفیت لازم برای تردد اتومبیل ها را ندارد.به همچنین وجود چتدین مرکز خرید در این منطقه سبب ایجاد ترافیک در این محله می شود.به همین علت می بایست پیش از اسباب کشی برای انجام چنین کاری روز مناسب و ساعات خلوتی این محله را جهت انجام این کار انتخاب نمود.


برخی از خدمات باربری فرشته:

در باربری فرشته شما علاوه بر خدمات عمومی که برای تمامی مناطق عرضه می شود مانند خدمات بسته بندی ، جابجایی و حمل و نقل اثاثیه منزل و... خدمات دیگری را می توانید در صورت نیاز از باربری تیک بار بخواهید.این خدمات شامل خدمات VIP باربری فرشته می باشد که لوازم ارزشمند و گران بهای شما به صورت ویژه بسته بندی و حمل و نقل می شوند تا امکان بروز حادثه برای این وسایل به صفر برسد.