ازگل یکی از محله های قدیمی در محدوده شمال تهران می باشد که با توجه به قدیمی بودن این منطقه بافت شهری منحصر به فردی دارد. در این محدوده از شهر تهران ساکنین بسیاری مشغول به زندگی هستند که هریک از آن ها جهت اسباب کشی از این محل به محلی دیگر نیازمند شرکت باربری ایده آلی می باشند. باربری ازگل یکی از بهترین زیر مجموعه های باربری شمال تهران محسوب می شود که با مدریت قوی و کارآمد آماده ارائه خدمات به هموطنان گرامی می باشد.


همانند تمامی شغل و مهارت های امروزی باربری و حمل بار نیازمند مهارت خاصی می باشد که در صورت عدم مهارت در این زمینه ممکن است خسارات جبران ناپذیری به اسباب و اثاثیه افراد وارد شود. ما با توجه به اهمیت این موضوع واجب می دانیم که در باربری ازگل از متخصصین افراد چه از راننده چه از کارگر حمل بار و یا مدیریت قدرتمند استفاده نموده تا حداکثر کارایی و بالاترین میزان رضایت را در باربری شمال تهران برای شما عزیزان ایجاد نماییم.


خدمات باربری ازگل در شرکت حمل بار تیک بار شامل موارد زیر می باشد:

✔ کلیه خدمات اسباب کشی با بروزترین امکانات

✔ حمل و نقل کلیه اسباب و اثاثیه منزل و ادارات و...

حمل بار به شهرستان و یا خارج از کشور

خدمات بسته بندی اسباب و اثاثیه

✔ اجاره انبار در تهران

✔ خدمات VIP باربری شمال تهران

✔ ارائه بارنامه و بیمه نامه باربری


باربری ازگل یکی از بهترین شرکت های اتوبار تمامی خدمات باربری تهران را براش شما عزیزان میسر خواهد نمود. تمامی خدمات ارائه شده در باربری شمال تهران بر اساس جدیدترین امکانات و تجهیزات و همچنین بروز ترین روش ها انجام می شوند. شرکت باربری تیک بار با ایجاد شعبه باربری ازگل توانسته است تمامی نیازهای همشهریان را در این منطقه از نظر حمل بار و اسباب و اثاثیه برطرف نماید. جهت آگاهی از خدمات و هزینه باربری ازگل می توانید با باربری شمال تهران در ارتباط باشید.


محدوده باربری ازگل

ازگل یکی از محله های شمال و شمال شرق تهران می باشد که از نظر مسکونی جمعیت ساکنین آن زیاد است و بیشتر محدوده را ساختمان های مسکونی احاطه کرده است. این منطقه از شرق به محله اقدسیه ، از شمال به بزرگراه ارتش ، از جنوب به بزرگراه بابایی و از غرب به بزرگراه امام علی محدود می شود.


وسعت محله ازگل به نسبت زیاد می باشد و به همین دلیل نیاز باربری در ابن محله بسیار زیاد می باشد. باربری ازگل توانسته سهم زیادی از باربری این محدوده را بر عهده گرفته و با تجربه چندین ساله خود در باربری شمال تهران آماده ارائه تمامی خدمات باربری به شما عزیزان در این محله باشد.

باربری ازگل


حمل بار به شهرستان در باربری ازگل

چنانچه قصد عزیمت و نقل مکان به سایر شهرستان های کشور را داشته باشید می توانید از خدمات حمل بار به شهرستان باربری ازگل و مزایای متعدد آن برخوردار شوید. باربری شمال تهران و به کار گیری ماهرترین رانندگان این اطمینان را به شما می دهد که کلیه اسباب و اثاثیه شما بدون کوچکترین آسیب به مقصد مورد نظر برسد.


بسته بندی اسباب و اثاثیه در باربری ازگل

خدمات بسته بندی باربری ازگل و کلیه باربری تهران در شرکت تیک بار با استفاده از مجهز ترین امکانات و ابزار و وسایل و همچنین تیمی وارد به امور بسته بندی انجام خواهد گرفت تا کمترین آسیب به وسایل و اسباب و اثاثیه گرانبهای شما عزیزان وارد شود. این بسته بندی ها با آخرین تکنیک های روز دنیا انجام می گیرد و از وسایلی مانند استرچ رپ ها ، جعبه های محکم در ابعاد و اندازه های مختلف و... استفاده می شود.


هزینه باربری ازگل

باربری ازگل همانند سایر باربری های شمال تهران در مجموعه اتوبار تیک بار تمام هزینه های دریافتی را بر مبنای تعرفه های اتحادیه و هزینه باربری تهران محاسبه می نماید و این قول را به شما خواهد داد تا با رعایت این دستورالعمل به مشتریان خود احترام بگذارد. جهت اطلاع از هزینه باربری ازگل و یا سایر هزینه های باربری شمال تهران در مناطق مختلف را می توانید با کارشناسان تیک بار در ارتباط باشید. البته نکته مهمی در هزینه باربری وجود دارد که ممکن است در قیمت تاثیرگذار باشد. به طور مثال تعداد نفرات کارگر اضافه جهت حمل بار و یا استفاده از خدمات VIP تیک بار و افزایش تعداد ماشین های حمل بار در هزینه باربری ازگل تاثیرگذار می باشد.

اتوبار و باربری ازگل


شرکت تیک بار با در اختیار داشتن کادری مجرب و سابقه طولانی مدت در زمینه حمل اسباب و اثاثیه منازل ، ادارات و شرکت ها به سایر مناطق تهران ، شهرستان و حتی خارج کشور یکی از ارکان مهم در زمینه خدمات باربری در شهر تهران می باشد که می تواند گامی موثر در زمینه باربری برای مشتریان گرامی بردارد. چنانچه در مناطق شمالی تهران و یا محدوده ازگل سکونت دارید می توانید با باربری شمال تهران تماس حاصل نمایید تا مشاوره های لازم را به شما ارائه دهند.